خطا‌‌ها‌ی زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 906 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 906 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصل حس کردن اراده خداوند
پس از چند سال پاکی ، چیزی که ظاهراً از آن مطلع هستیم این است که چه وقت بر خلاف اراده خداوند برای خود عمل میکنیم . وقتی بر خلاف اراده خداوند حرکت میکنیم ، دچار آن احساس دل نگرانی ناراحتکننده قدیمی میشو یم . این دل‌ نگرانی به ما هشدار می دهد اگر همین مسیر را در پیش گیریم ، بیخوابی های بسیاری در انتظار ماست . باید به این احساسات توجه کنیم ، چرا که آنها اغلب نشان می دهند که بر خلاف اراده خداوند برای خود عمل میکنیم.  

قدم یازدهم هدف واقعی از دعا و مراقبه را به روشنی بیان میکند : ارتقا ارتباط  آگاهانه ما با خداوندی که درک میکنیم ، آگاهی روشنتری از اراده خداوند برای ما و قدرت اجرای آن را به دنبال دارد . از طریق احساس خود درباره اراده خداوند به طور روشن تری از آن مطلع میشویم ، نه از طریق "نشانهها" یا کلمات، و این احساس خوب است.

برای آگاهی از اراده نیروی برتر برای خود و قدرت اجرای آن دعا میکنم . به احساسات خود توجه میکنم و اگر این احساسات خوب بودند ، عمل میکنم .
پاسخ

پیام‌های این موضوع
اصل حس کردن اراده خداوند - توسط Admin1 - 29-03-2019, 10:33 PM

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان