امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
81- به کدام یک از اهدافم دست پیدا کرده ام؟ آیا هدفهای دیگری دارم که به دنبال تحقق آنه
81- به کدام یک از اهدافم دست پیدا کرده ام؟ آیا هدفهای دیگری دارم که به دنبال تحقق آنها باشم؟ آنها چه هستند، و من در حال انجام چه اقداماتی برای تحقق آنها هستم؟
پاسخ
با سلام....
سوال میخواهد بگوید مسئولیت کارهایم با خودم است.
بطور نسبی>>> آشنایی با بیماریم ، قطع مصرف طولانی مواد مخدر ، درآمد سلام ، سوءاستفاده نکردن از آدمها ، رسیدگی به ظاهرم ، اعتماد بنفس ، رشد مالی ، وصل ارتباطات قطع شده ، نرتب سر کار رفتن ، اناقاد پذیری ،جلسه رفتن ، قدم کارکردن ، تلاش برای اجرایی کردن اصول در زندگیم و خیلی چیزهای دیگر.
اهدافی که به دنبال آنها هستم: سر و سامان دادن به به فرزندانم ، حریم شخصی داشته باشم ، به همسرم توجه بیشتری داشته باشم و اعتراض او را اینطوری ببینم که زندگی من و بچه ها برایش مهم است و اگر خلعی دارد برایش پر کنم.
یکی از چیزهایی که دنبال تحقق آن هستم اینستکه اهدافم در اندازه توانایی و موقعیت زمانی و مکانی و تحصیلی من باشد و گنده تر از ضرفیتم نباشد.
هر روز با خودم و در جلسه یادآوری کنم آنچه از من باقی خواهد ماند ثروت نیست بلکه اعمال من است.
در لحظه بیاد داشته باشم هر چقدر به جهان مادی کمتر وابسته باشم راحت تر زندگی میکنم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان