امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم یازدهم سوال 9: تماس دائم با NA و در برنامه بودن،چگونه به سفر روحانی من کمک میکند؟
اگه من طالب این سفر روحانی باشم و تصمیم گرفته باشم از خود قبلی ام فاصله بگیرم ، تماس دائم با  NAو در برنامه بودن، بوسیله کارکرد قدمها و یادگیری اصول روحانی برنامه و یک راهنما کمکم میکنه بیفتم تو مسیر اصلی و ناخواسته از مسیر این سفر روحانی منحرف نشم... با شرکت مرتب تو جلسات و بودن در کنار همدردا و شنیدن تجربیات اعضاء و ارتباط با دوستان بهبودی، کمک میکنه ترسام کمتر بشه و اعتیاد نتونه منو تنها گیر بیاره و توانایی مراقبت از خود پیدا میکنم که مبادا پام سر بخوره و خدای نکرده از ادامه سفر جا بمونم... در تماس دائم با NA بودن کمک میکنه تا همواره با نیروی برترم در ارتباط باشم و حرکت رو به جلو داشته باشم، اینطوری اعتیاد نمیتونه باهام تماس بگیره و صدای بیماری به گوشم نمیرسه ( ولی داره پشت سر میاد)... در برنامه بودن باعث میشه اصول را تمرین و تکرار کنم و بهبودی من تداوم داشته باشه و در ادامه رشد کنم، اونوقت بین من و خود قبلی فاصله میفته و همین باعث میشه کوچک (کودک) ببیبنمش و باهاش درگیر نشم . چون خوددرگیری در این سفر وقت و انرژی میگیره و حرکت رو به جلو کند یا متوقف میشه.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: قدم یازدهم سوال 9: تماس دائم با NA و در برنامه بودن،چگونه به سفر روحانی من کمک میکند؟ - توسط HamidJ1 - 19-08-2021, 06:57 PM

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان