امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم اول سوال 57 : به چه شکل روشن بینی را تمرین می کنم؟
با کارکرد اصول روحانی مندرج در قدمها و زندگی به روال برنامه - با باز گذاشتن دریچه افکارم بر روی ایده های جدید و تسلیم شدن در برابر اصول روحانی - مشورت کردن - پرهیز از اولین بار مصرف - احترام گذاشتن به جلسات - فرصت اشتباه به دیگران دادن - پذیرفتن واقعیت زندگی - کنار گذاشتن تصورات باطل و افکار پوسیده و جایگزین کردن افکار نو و جدید - اقرار به اینکه من همه چیز را نمیدانم و همیشه دنبال یادگیری باشم - انکار نکردن .
پاسخ
روشن بینی امروز برای من به این شکل است که یک عمر همه جیز را خراب کردی امروز باور کن که هیچ چیز نمیدانی و نیاز به کمک و حمایت انجمن معتادان گمنام و دوستان بهبودی و راهنما داری و دیگر صحبت نکن وگوش بده و اجرا کن
پاسخ
با کارکرد قدم ها ، و انتقال آنها ، خدمت کردن در انجمن ، حمایت از جلسات NA و استقبال از نازه وارد ، با رعایت اصل فروتنی و احساس هم تراز بودن با سایر دوستان بهبودی و قرار گرفتن در مسیر بهبودی و اصول انجمن و درخواست یاری از خداوند مهربان .
پاسخ
با سلام
روشن بینی در برنامه برای من اینگونه است که با شفافیت به اعتیادم و مشکلاتی که برایم بوجود آورده نگاه میکنم ، آنها را میپذیرم و سعی میکنم از طریق حضور فعال در جلسات ، گوش کردن به دردِ دل دیگران ، بکارگیری قدمها ، خدمت فقط برای خدمت ، مشورت آگاهانه ، راهنما گرفتن و راهنما شدن ، توجه کردن به بهبودی دیگران ، مطالعه نشریات ، گوش کردن به صحبتهای دوستانی که لغزش کرده اند ، برای خودم بطور روزانه برنامه بهبودی ایجاد میکنم مثلا امروز تلاش میکنم خشمگین و عصبانی نشوم وووو روشن بینی را تمرین کنم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان