امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم اول سوال 2 : آیا اخیرا بیماری اعتیاد من فعال بوده است ؟ به چه صورت؟
بیماری من هر روز به طریق های مختلف فعال است . شهوت رانی - تنبلی - حسادت - عدم مسئولیت پذیری - فرار از تعهدات - خشم و عصبانیت و....
پاسخ
بله اسیر. وسوسه جنس مخالف بودم و چنان مرا درگیر. کرده بود. که همه چیز را فراموش کرده بودم و مانند زمان مصرف شده بودم ویا شاید هم بدتر. ولی به کمک خداوند و دوستان بهبودی دوباره توانستم یکبار دیگر تسلیم شوم و به بفهمم که چقدر متزلزل هستم و من عاجزم
پاسخ
بله ، برخی از موارد با خودمحوری هایی که انجام می دهم ، برخی از نواقصم روی زندگی ام اثر گذار است و باعث می شود ، از آرامشی که با رعایت اصول بدست آورده ام ، از دست بدهم و برای مدتی درگیر آن باشم . و با اقرار و مشورت می توانم آنها را کمرنگ کنم .
پاسخ
با سلام
بله تقریبا هر روز به شکلی درگیر اعتیادم هستم به عنوان مثال یا درگیر از دست دادهای گذشته ام هستم یا غرق در آینده یا مدتی خودم را همینطور که هستم نمیپذیرم گاهی بی نظم و انظباط میشوم گاهی در جلسات اداری دیگران را قضاوت میکنم گاهی خدمت میکنم توقع تشکر دارم و گاهی هم نقش عالم را در زندگی اطرافیان بازی میکنم.
من شخصا اخیرا درگیر خساست شدم و تمایل ندارم هزینه های زندگیم را بپردازم و با مشکل هزینه ها را پرداخت میکنم و با این توجیه که ساده زیستی یک طریق روحانی ست سعی در فرار از نقش خود هستم.
پاسخ
در همه حال بیماری اعتیاد با من است گاه ب شکل کاملا واضح و گاه خیلی پنهان از طریق پنهان کردن احساسات از درون شروع ب فرسایش روحانی مبکند ک باز درنهایت مرا تبدیل ب یک فرد واکنش گر با بیماری فعال میکند. ب شکل انکار یا عمد یا غیر عمد مرا از دریافت واقعیت دور میکند و همین انکار موجب زیستن من با کلکسیون نواقص اخلاقی میکندانکار بازیر بنای ترس .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان