امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم دوم سوال 35 : امروز در زندگی چگونه از خود روشن بینی نشان می دهم ؟
در گذشته هم ب وجود یک نیروی برتر و قدرتمند آگاه بودم اما ب دلیل باورهای خودساخته ویا تزریق شده ی غلط و همچنین عواقب مصرف آن را ب گردن این نیرو انداخته بودم و در جنگ ستیز و انکار این نیرو بودم. اما بعد از شناخت بیماری اعتیاد ک دستاورد اقرار صادقانه و در نتیجه متجر ب تسلیم من شد بل پذیرفتن بیماری اعتیاد شروع ب ارتباط صلح آمیز بااین نیرو کردم و این پذیرش یک فرآیند است که طی دوران کارکرد قدم و اجرای اصول پایه ارتقا پیدا میکند و مطمعنن هریک از ما ب شکلی در این فرآیند ایمان آوری در حرکت ب جلو هستیم و نشانه ی آن همان ماندن در قطع مصرف و پرعیز از اولین بار مصرف
پاسخ
با سلام....
روشن بینی برای من یعنی میپذیرم که همه راه حل ها را در اختیار ندارم و برای بهتر زنرگی کردن به تجربیات دیگران نیاز دارم و قبل از اینکه اجبار به انجام شوم مشورت میکنم حتی مواقعی که همه چیز سر جای خودش است و زندگی بروال است بیشتر به مشورت و مراقبت نیاز دارم خطاها را همانجور که بوده تعریف میکنم تراز میگیرم ببینم چقدر تصمیماتم را از فیلتر راهنما ، صداقت و تمایل گذرانده ام؟ ببینم امروز چقدر شبیه حرفهایم هستم.

روشن بینی یعنی اگر بیماری ما خوب نمیشود اما عملکرد ما میتواند خوب باشد.

روشن بینی یعنی قبول این مسئله که هر کسی با افکار خودش زندگی میکند و اگر کسی شبیه من نیست دلیل نمیشود او را کات کنم.
روشن بینی یعنی دنبال افکارم راه نیافتم مثل شهر فرنگ که زود میبینم و رد میشوم ولی داخلش گیر نمیکنم باشم.
برای روشن بینی راهی نیست جز اینکه دانش و آگاهی را وارد زندگیم کنم عینک جهان بینی ام را عوض کنم و زندگی به گونه ایی دیگر را تجربه کنم یکی از راههای روشن بینی اینستکه قدم یکم را دائم مرور کنم تا با صداقت ببینم اراده و کنترل زندگی از دست ما خارج است.
هر زمان خواستم تصمیمی بگیرم اگر ذره ایی به افکارم شک کردم باید روشن بینی را وارد تصمیم خود کنم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان