امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم دوم سوال 37 : من تمایل دارم چه کارهایی انجام دهم تا سلامت عقل به من باز گردد ؟
صد درصد با کارکرد این قدم تمایلم برای گرفتن مشورت در امور زندگی و کمرنگ کردن خودمححوری هایم بیشتر شده است . و با حضور مرتب در جلسات و کارکرد سایر قدم ها و خدمت در انجمن تمام تلاش خود را می کنم تا در این فرآیند رو به جلو حرکت کنم .
پاسخ
با سلام....
میخوام در هیچ کجا هیچ کسی از طرف من احساس خطر نکند، برای پیشبرد زندگیم از راه های سالم استفاده کنم، با خودم صادق باشم، از احساسات ناراحت کننده فرار نکنم و آنها را بخشی از زندگی بدانم، دست از سر زندگی و انسانها بردارم و به خودم بپردازم، به کار گیری پیشنهاد راهنمایم زمانیکه نمیتوانم فکرم را از اصول روحانی رَد کنم، در مورد خانواده و جامعه مدتی ست کم توجه شدم بیشتر به آنها بپردازم.

یکی از قسمتهای عدم سلامت عقل من اینستکه افکارم را میبینم ولی اجازه دریافت ایده یا نظر به خودم نمیدهم.

تمایل دارم وقتی رنجش میگیرم تراز آنرا بگیرم که مجبور به تلافی نباشم یا احساسات بد با خودم حمل نکنم.
تمایل دارم قلم و کاغذ بردارم و جاهایکه از روی سلامت عقل عمل میکنم یا نمیکنم را روی کاغذ بیارم، تراز دیگران را نگیرم، به رفتارهای اجباری پناه نبرم، شهامت رسوا کردن وسوسه هایم را داشته باشم.

NA برای شروع حکم تخته سنگی را دارد که مرا از غرق شدن نجاتم داد ولی برای ادامه مسیر نیاز به اَدَوات دیگر مثل پارو قطب نما و غیره دارم منظور کارکرد باقی قدمها ، خدمت، مشارکت و مشورت، راهنما و تمام منابع روحانی در دسترس.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان