امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدم دوم سوال 16 : چه چیزهایی را باور دارم؟
باسلام خداوند را انجمن naرا جلسه تاثیر قدمها دز زندگی شخصی وتاثیر سنت ها در اجتماع وخانواده ومحل کار
پاسخ
باور دارم میتوانم انسان بهتری شوم و برای همسر و دخترم زندکی بهتری بسازم
پاسخ
فرایند به باور رسیدن من نسبت به تجربیاتی که کسب کردم مشهود شدکه، برنامه کارایی دارد،من خیلی چیزهارا باور کردم ولی به اجرا گذاشتن آن قسمت عملی بودن آن است

نسبت به تجربیاتی که کسب کردم ،باور کردم که برنامه کارایی دارد،حضور مرتب وارتباط مرتب کارایی دارد زمانی که این باور هارا اجرا کنم
پاسخ
باسلام،،معتاد دنبال شواهد زنده است،اعتمادبه فرایند،نیاز به گذر زمان دارد،برای رسیدن به باور نیاز به الگوی جدید فکری است،تا باورقبلی مرا تغییر دهد،فکر سالم،نیاز به روشن بینی داردتا باز شود،ودریچه باز اجازه تابش نورخداوند را درقلب را فراهم میکند،،باور من باکمک نیروی برتر تقویت شده،درمسیرایمان اوری قرارمیگیرم
پاسخ
باور دارم که برنامه برایم کار میکند. باور دارم که من یک معتاد هستم و بیماری اعتیاد دارم . باور دارم که اگه به بیماری اجازه بدهم مرا نابود میکند . باور دارم که قدمها و سنت ها در زندگیم کاربرد دارند.
پاسخ
اینکه نیرویی مافوق بشری وجود دارد،که هیچ محدودیت زمانی ومکانی جهت حمایت،هدایت من ندارد،،راهنما را به عنوان مشاور روحانی باور دارم،وجود روح وانرزی حاضر درجلسه شاهدی است برای درک نیروی برتر،که تاثیر ان باعث التیام زخمهای روحی من میشود را باور دارم، ان ای وسفر بی پایان بهبودی را باوردارم
پاسخ
خداوند (نیروی برتر) و مشورت با دوستان بهبودی و شرکت در جلسات و مشارکت کردن ، خدمت گرفتن و خدمت کردن ، رهجو گرفتن ، قدم کار کردم و انتقال دادن همه اینها بمن کمک کرده است و من آنها را از اعماق وجودم باور دارم.
پاسخ
با سلام....
باور کردم یک گروه کمتر از من اشتباه میکند_اشتباه آگاهانه درد شدیدی دارد_حتی با داشتن اعتیاد میتوانم سالم زندگی کنم_بهبودی یک سفر بی پایان است نه یک مقصد_من انسان بی ارزشی نیستم حتی با تمام کمبودهایی که دارم_باور دارم اگر مشکلاتم حل نمیشوند دید خوبی به زندگی ندارم و احتمالا جایی که ایستاده ام جای خوبی نیست_گاهی به اشتباه باور دارم که خوشبختی در ثروت زیاد است_وقتی احساستم برانگیخته شده نباید تصمیمات مهم بگیرم_وقتی بهبودیم را در اختیار دیگران میگذارم برایم ماندگار میشود.
باور با اینکه (من میدانم)فرق میکند اگر به چیزی باور دارم و بر خلافش عمل کردم و حالم بد نشد یعنی باور من ایراد دارد بهتر است لیست باور های مثبت خودمان را در بیاوریم و بنویسیم و ببینیم کدامشان را انجام میدهیم و کدامشان را فقط میدانیم و همچنین لیست باورهای منفی و اعتیادی خود را بنویسیم و ببینیم کدامشان را دوست داریم و از آنها انرژی کاذب میگیریم.
هر چیزی که به آن عمل میکنم چه مثبت چه منفی حتما به آن باور دارم .

در کل من آن چیزی هستم که به آن میاندشم و به آن باور دارم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان